Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

"Aliancia" pritvrdila, šíri sa zákerné video a namočila do toho aj Šport (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

 

Aspoň je pekne vidieť, ako Aliancia za rodinu šíri klamstvá a rozširuje nenávisť kde sa len dá.

Ja sa veľmi teším, ako im celé referendum zhorí.

Jedno, čo ma neteší, že ešte dlhé roky budú mať tí menej inteligentní ľudia negatívne postoje voči homosexuálom.

Ja poznám veľa slušných homosexuálov a toto je doslova urážka ich samých, pretože namiesto boja za rodinu, sa to organizuje boj PROTI homosexuálom, čo je naozaj choré.

Veľmi želám, aby sa v rodine niekomu zo zastáncov tejto chorej Aliancie narodil niekto s homosexualitou, aby sami dokázali pochopiť, že to nieje choroba, aby sa sami cítili ako štvaná zver.

Nevidím jedinú kampaň homosexuálov, zato denne vidím desiatky billboardov, kampaní a reklám zameraných PROTI homosexuálom.

Chorá Aliancia za rodinu tu polarizuje spoločnosť a myslí si, že každý veriaci ich bude počúvať na slovo.

Robí sa z toho peklo, ako keby nikde inde na svete takto spoločnosť nefungovala, zaostalci však radšej budú klamať a myslieť si, že každý sa nechá obmäkčiť slovami :
Rodina
Deti už vedia
Chránime

Populizmus a nafukovanie neviditeľnej bubliny. (PatoPast)
 

 

Oni to nepochopia, oni radšej zanevrú a odvrhnú svoje dieťa. Sú schopní zo dňa na deň prestať mať dieťa. Namiesto toho, aby vychovávali svoje deti k úcte, pochopeniu a tolerancii tak robia presný opak. Preto pretečia ešte veľa času, kým sa tento národ uvedomí. Smutné.
 

 

Páči sa mi ako autor kritizuje údajné ideologické podfarbenie denníka Šport. Vadí mu práve tento jeden denník, no vo všetkých ostatných prípadoch mu to nevadí, pretože ostatné médiá sú zideologizované v súlade s jeho svetonázormi. A práve takáto "principiálnosť" a cenzúra sa mi protivia, rovnako ako obscénne a agresívne prejavy homosexuálov napr. na "dúhových pochodoch".
Ľudia posadnutí svojou sexualitou až natoľko, že ju idú obscénnym spôsobom exhibicionisticky demonštrovať do ulíc by podľa mňa nemali mať právo na adopcie detí. Rovnako by ich nemala mať ani mlčiaca väčšina tejto menšiny, ktorá tomu vyjadruje tichý súhlas.
Treba si uvedomiť, že nikto z LGBT komunity nikdy tieto obscénnosti neodsúdil a preto je oprávnené mať za to, že sa so spôsobom tejto prezentácie stotožňujú a je na mieste ak ich posudzujem ako jeden celok.
Za mňa je to v referende 3x ÁNO.
 

Na co sa tesim

Nuz ja sa tesim, ked bude referendum uspesne. Ocakavam, ze do tyzdna stiahne minimalne 90% z rozvadzajucich sa manzelov svoje ziadosti o rozvod, pretoze zistia, ze uz ich rodinu konecne gayovia neohrozuju. Samozrejme ocakavam, ze naproti tomu vzrastie pocet deti v detskych domovoch, kedze socialni pracovnici sa uz nebudu musiet bat, ze ked tam umiestnia dalsie deti, tak si ich adoptuju homopary. A nakoniec ocakavam, ze vyrazne klesne pocet deti na diskotekach, pocet deti navstevujucich pornostranky, nakolko ich sexualnu vychovu konecne prevezmu do ruk ich rodicia. Doposial to tak nebolo a aha, co nam vyrastlo z mladeze. V podstate ocakavam, ze ak niekto bude kazit tento vysoko moralny obraz slovenskej spolocnosti, tak to budu ateisti a tajne spolky homosexualov, s ktorymi si uz cirkev velmi lahko poradi. A to tu ide niekto rozpravat o slobode prejavu a navrate k totalite, ked stanica v radiu odmietne vysielat kazen, ktora asi nie je celkom v poriadku. Vsak sloboda slova, tak si kludne pustite do eteru aj neonacistov. Vsal co uz, ked sme tu vsetci taki slobodni. Ale len potial, pokial nam to cirlevnici dovolia. Stacili mi zabery, ked farari kludne cez druhu svetovu svatili nacistom dela. Co k tomu dodat. Teraz tiez svatia slova, ktore tnu ako bic. Konecne si nasli svojho uhlavneho nepriatela a kym ho neutlcu, nebude pokoj. Kto bude dalsi, sa pytam. Inak, ti akoze gayovoa v tom spote, kde jeden vyzera ako Hitler a druhy taky s bradou, to bolo dobre. Vsak ti i...ti boli ich clenovia. Neviem o tom, ze gayovia vyzeraju takto, ale uz viem, ze takto vyzeraju chlapici z Aliancie. :-)
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

faktom zostáva,

že boľševizmus=nacizmus=fašizmus=liber alizmus miluje len tú slobodu, ktorú iným nadiktuje.

hoci aj v našej ústave sa píše, že všetka moc pochádza od občanov,
napriek tomu, proti vôli väčšiny sa tu
plíživým spôsobom
povyšovaním vedomostí tzv. elít, či tzv. expertov (žijúcich takmer výlučne z daní občanov vybratých pod hrozbou násilia)
nad demokraciu,
a demokratickými princípmi,
ako napr. odrádzať občana od ústavného práva zúčastniť sa na referende,
či okliešťovaním subsidiarity,
presadzovaním a nadiktovaním tzv. korektného konsenzu cez zákony a vyhlášky,
pred slobodnou diskusiou a spoločenským rozhodnutím
a socialistickej regulovanej ekonomickej zvrhlosti,
nad slobodnú výmenu tovarov a služieb, teda nad trh,
buduje nová diktatúra.
.
celé sa to dá zastaviť.
no,
bez úspešného referenda to bude nesmierne ťažké.
v referende sa nehrá len
o práva detí deklarovaných chartou práv detí,
teda práva dieťaťa na otca a matku,
ale aj o našu slobodu.
.
tu je názor na referendum človeka, ktorému dnešné totalitné média neposkytnú priestor.
https://www.youtube.com/watch?...
 

Trochu to mas v makovicke

popletene. Liberalizmus protipolom k tym ostatnym izmom, ktore spominas + katolicizmu a inych nabozenskych ideologii, ktore spominas. Liberalizmus chce skutocne "nadiktovat" slobodu, nuz ale kto by proti tomu mohol nieco mat ? Len hlupak, ktory prepadol niektorej z tych ideologii... Ja nemam nic proti "diktatu" slobody, pretoze taky "diktat" ma nijako neohrozuje a neobmedzuje moje prava. A ano, vo vyspelych krajinach rozhoduju elity, v zaostalych krajinach rozhoduju hlupaci. Neviem, co robis, alebo co si v zivote robil, ale snad nechces, aby o spolocnosti rozhodovali nejaki podomovi predavaci hrncov (dobre som si tipol ?), ktori su navyse aj nabozenski fanatici nejakeho hlupeho nabozenstva...:)
 

 

Pokiaľ pod pojmom diktát slobody rozumieš prenasledovanie, trestné oznámenia a zákony trestajúce akýkoľvek názor proti tomu čo nám ako slobodné nadiktuje extrémistická SS strana, "liberálna", ktoré považuje za trestné a opovrhnutiahodné zobraziť dvoch mužov s dieťaťom, chcú trestať použitie slova teplý, urážajú kresťanov, ich vieru ako na bežiacom páse v mene vedeckého ateizmu, ktorý má za sebou 300 miliónov mŕtvych, z toho "len" 70 miliónov v gulagoch, potom ti blahoželám, že máš jasno v tom, čo je pre svet najlepšie.
Aj máte vytipované miesta kde postavíte nové gulagy pre tých ktorí s diktátom vašej slobody nesúhlasia?
Nerozpadla sa náhodou vaša najslobodnejšia SS strana len preto, že ste sa slobodne nevedeli dohodnúť koľko máte mať predsedov, kto bude ten top bulo, všetci bažiaci po moci s úmyslom diktovať tú svoju diktatúru najpravdivejšej pravdy a ak ma nezvolia za najslobodnejšieho z najslobodnejších tak odchádzam, zakladám novú stranu kde budem najslobodnejší predseda zo všetkých predsedov?
V mene slobodu a lásky zlikvidovať vlastnú vládu lebo oni nechceli to čo chceme mi tak ich zničíme?
 

 

" proti vôli väčšiny sa tu " - takze 400 000 je vacsina? kde si chodil do skoly? alebo v ktorom kostole ta naucili takto si vymyslat? alebo klamat?
ps. je zaujimave, ze aliancia za rodinu, ale v referndovych otazkach nieto o rodine ani slovo. je to len o nenavisti voci inym.
 

 

_rudooo_, priznaj sa, kam si naoplátku ty chodil do školy?
Zajíma ma to, ak tvrdíš že 400 000 nie je väčšina tak oproti čomu?
Oproti tým, ktorí podpísali proti petíciu alebo oproti tým 200 z pochodu homosexuálov alebo oproti prieskumom verejnej mienky kde za tradičnú, normálnu rodinu je 87% a proti je až 13% ?
 

tento radko

nemá prihriaty ale priam prehriaty mozog. a ty ho v tom blude ešte podporuješ :-(
kto chce koho meniť? veď si môže žiť ako chce s kým chce. a navyše všetci zborovo tvrdíte, že referendum je zbytočné, lebo nič! :-)) nezmení.
ste to práve vy, kto nás "iných" núti, aby sme v niečom neprirodzenom videli priam cnosť. potom sa nečudujte, že veľa sympatií nenazbierate. to nezmení ani hlasovanie sto psychiatrických kongresov, to si uvedomte zase vy.
a nebojte sa, životy nikto nikomu ničiť nebude, na to si každý stačí sám. aj keď sa mi viac páči - každý je strojcom svojho šťastia
 

 

Súhlasím, každý si je strojcom svojho šťastia.
Okrem toho, referendum nie je o zákaze homosexuálneho životného štýlu.
Je o zákaze robenia pokusu na deťoch, lebo CENA JE PRIVYSOKÁ. Autor článku dal video, kde chlapec tvrdí, že ho to nepoznačilo. Každá strana môže vytiahnuť prípady, kedy došlo ku zneužívaniu či katastrofálnym traumám, či už v rodine homosexuálov alebo heterosexuálov. Sama som presvedčená, že dve zodpovedné lesbičky dieťa vychovajú lepšie ako rodičia- alkoholici. Pokiaľ sa nerobil rozsiahly výskum na VEĽKEJ VZORKE obyvateľov, nemôžeme jednoznačne povedať, či deti homosexuálnych rodičov sú, alebo nie sú poznačení.
Alebo treba vôbec takýto pokus robiť?
Súdruhovia za socializmu robili pokus, že oddelili deti po pôrode od matky a dávali od útleho veku do jaslí a malo to katastrofálne následky. Rovnako keď francúzske paničky vychovávali svoje deti podľa chorých názorov J.J. Rousseaua.
Treba robiť ďalší pokus, aby sme po rokoch konštatovali, že sme zničili životy stovkám detí?
Ja si myslím, že treba ostať pri konzervatívnych tisícročia overených hodnotách - že dieťa potrebuje otca aj matku.
 

a co s tymi co su v DD ?

" dieťa potrebuje otca aj matku." ved nikto nejde brat dieta z rodiny a davat gay parom. Uz si to konecne uvedomte ! Pointa pre homopary je mat rovnake prava - hlavne ekonomicke a pravo na informacie o pribuznom a nie ci sa to bude volat manzelstvo ci houzelstvo. Whatewer. Problem je v tom ze nase zakony su viazane na pojem manzelstvo/manzel/manzelka (napr danove ulavy, OCR, ... dopln si ) A je pravda ze referendum nic nezmeni, lebo aj v pripade utopistickeho predpokladu ze by bolo uspesne by zabetonovalo sucasny stav a stazilo by zmenu do buducna.
Este ti prezradim ze decka sa daju adoptovat aj tak - jednotlivcovi, nie ako paru, ale problemy su zas ak bude ten co si adoptoval decko nezamestnany tak druhy v pare si nemoze uplatnit ulavy ani narok na pridavky.
Uz tak to maju 4% tazsie tak naco im chcete hadzat dalsie polena pod nohy ?
 

 

Máme tisíce nevybavených žiadostí o adopciu. Keby došlo k úplnému zrovnoprávneniu, deti by sa prideľovali na základe poradovníka, teda by sa stalo aj to, že deti by dostala homosexuálna dvojica a nie heterosexuálna, ktorá sa do poradovníka zapísala neskôr. Nemyslíš, si, že predsa len by heterosexuálne páry mali byť pri adopcii uprednostňovaní?
 

preco stale len o adopciach ?

Ked je ten poradovnik taky dlhy tak preco existuju DD a nezivaju prazdnotou ?
Rodiny na adopcie su posudzovane nejakymi instituciami. To neni ako nakup v Tescu takze to s pridelenim do homo rodiny neni take iste. To ze je niekto lesba este neznamena ze je neplodna a decko si mozu dat spravit (bud anonymne na diskoteke, alebo umelo ) a tomu ty nijako nezabranis.
U gayov takyto materinsky instinkt az tak nepredpokladam takze to bude mizive promile z tych adopcii.
A co tie ekonomicke zalezitosti ? K tym nemas nic ? To fakt tak silno masiruju v tych kostoloch ze ludia stracaju vlastny rozum ?
 

 

"Pokiaľ sa nerobil rozsiahly výskum na VEĽKEJ VZORKE obyvateľov, nemôžeme jednoznačne povedať, či deti homosexuálnych rodičov sú, alebo nie sú poznačení." - tak preco aliancia proti tomu bojuje? zatial vieme, ze velke mozstvo deti v heterorodinach je postihnute alkoholom, nasilim, zneuzivanim. proti tomu aliancia ani slovo. ale proti homoadopciam, ktore mozu byt pre dieta lepsie, tak s maximalnym nasadenim. preco? /toto nebola recnicka otazka, cakam odpoved/.
 

prečo?

lebo v takýchto otázkach treba byť veeeľmi opatrní, škody môžu byť nevratné. ak sa experimentuje na myšiach, tak to viem prežuť. ale mengele (prehnané) by nemal dostať druhú šancu.
kde ste greenpeacaci???
fakt by ma zaujímalo, aký prieskum garantuje, že homo rodiny nie sú postihnuté "alkoholom, nasilim, zneuzivanim,..." promiskuitov,... ja mám skôr dojem, že tam sú tie predpoklady väčšie :-( + pristupujú iné riziká, ktoré nie sú preskúmané a ak, tak povrchne a tendenčne
 

pan pi--

inak mate vystizny nick - uz len dodat zopar pismen a ste "vylepseny" ked uz kvakate A tak laskavo povedzte aj BE ! viete ako sa na ten pofiderny zoznam chorob v onych casoch dostala homosexualita ? podvodom, demogogiou, krivym obvinenim ! nasilnou zakernou manipulaciou homofobov a provatikancov ! jednoducho povedane spinavym zmanipulovanym hlasovanim homfobnych individui co o HS nemali paru ! pan PI boli by ste rad ak by sa na zoznam chorob dostala povedzme zriedkava farba oci len preto ze nejaky skaderuka si zmysli ze taka farba oci sa mu nepaci a odporuje bohu a prirode ? pan PI pohnite nielen sivou bunkou ale aj svojim svedomim ak vam v tom vasom vnutornom chaose este nejake zostalo !

podme prafrazovat a preklopime to cele na kostolicke manzelstva, hej ? tak podme na to: OTAZKA 2 : Súhlasíte s tým, aby párom alebo skupinám osôb krestanskeho vierovyznania nebolo umožnené osvojenie (adopcia) detí a ich následná výchova ? Moze vsak niekto cez stat prikazovat kazdemu v spolocnosti aby uznaval manzelstvo dvoch krestansky orientovanych ludi za manzelov ? a idem odpovedat tou vasou "logikou" : Nemyslím si, že ostatné dve otázky ohladom zakazu kostolnickych manzelstiev sú neliberálne. Ich snahou je posilniť súčasný právny stav ohľadom definície antikrestanskych manželstiev a adopcie detí vylucne antikrestanmi . To samo osebe z nich ešte nerobí neliberálne otázky ved zakazat krestanom adopcie nemoze byt neliberalne. Ak chceme k prvým dvom otázkam ohladom zakazu krestanskych adopcii pristúpiť naozaj zodpovedne, mali by sme začať hľadať spoločnú odpoveď na otázky: "Čo je to antikrestanske (=normalne, prirodzene) manželstvo?", "Aké funkcie antikrestanske manželstvo plní" a "Prečo je pre štát výhodné zákonom zvýhodňovať antikrestanske manželské zväzky a potlacat kostolnicke pseudomanzelstva ?". Myslím si, že poctivá diskusia o týchto otázkach, by mala pre spoločnosť veľmi očistný charakter. P.S. nedavno v poslednej hribovej lampe bol jeden krestan z hanusovho institutu. paradoxne jeho nazory boli tolerantnejsie ako chromikove, ktory tvrdi ze laska dvoch hetero nestaci a dolezitejsie ako laska ja mat anti-gay zakony v ustave a kade tade popisane. ktovie ako na jeho medialny vystup zareagovalo tvrde antigay jadro hanusovho institutu . neviete nahodou ? :-)
 

 

čiastočne ti na to odpovedal pi v príspevku nižšie. Ja dodávam, že nie je pravda, že sa proti spomenutým problémom nič nerobí.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie


 1. Michal Madaras: Politický boj má hranice 124
 2. Mišo Šesták: Keď si sovietsky vojak nesmie vypiť 104
 3. Elena Antalová: Tu, v kupleraji, našom raji 86
 4. Peter Gregor: Pomsta sa vypomstila, čo ďalej? 86
 5. Marek Mačuha: SaS - prestaňte s tým populizmom! 85
 6. Martina Hilbertová: Z vodární ďalej odtekajú peniaze, hoci si riaditeľ zaplatil až troch poradcov 71
 7. Peter Kollega: Pani Balogová, prečo SME asistuje pri samoamnestii malého Fica? 68
 8. Michal Madaras: Chýbajú mi Radičová, Dzurinda, Mikloš, Lipšic 55
 9. Monika Nagyova: Zo života vo firme snov: Vianočný večierok, na ktorý nikdy nezabudnem 39
 10. Irena Simunekova: Rozprávková krajina - Inovec 35

Rebríčky článkov


 1. Michal Madaras: Politický boj má hranice
 2. Vladimír Krátky: Mám home office, deti dištančnú a tu v hlavnom meste sa trápime s predpotopným internetom
 3. Roman Hutira: Za pracovnou ponukou dnes sa zväčša skrýva kompromis na úkor peňazí, či pracovnej náplne.
 4. Štefan Vidlár: Hlasný Hlas
 5. Jozo Peric: Pfizer má vďaka prvenstvu pri vakcíne proti Covidu dobre našliapnuté
 6. Július Kovács: Najlacnejší pohrebák sveta z Ruska. Len 11 000 €!
 7. Michal Madaras: Chýbajú mi Radičová, Dzurinda, Mikloš, Lipšic
 8. Denis Jacko: Nechcem už spomínať
 9. Miroslav Binčík: Konverzná terapia v roku 2020? Budíček!
 10. Patrick Linhart: Hovorca si robí čo chce. Minister Mičovský o vyjadreniach svojho hovorcu ani len nevedel!


Už ste čítali?